YUNAK BELEDİYE BAŞKANI ALİ KONAK MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak , kırsal mahalleleri ziyaret ederek mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya geldi.


YUNAK BELEDİYE BAŞKANI ALİ KONAK MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Başkan Ali Konak ilçeye bağlı Yavaşlı ve Yığar mahallelerini  ziyaret ederek, vatandaşların taleplerini yerinde dinledi.Başkan Konak , muhtar ve mahalle sakinlerine ilçe genelinde devam eden çalışmalar ve projeler hakkında bilgeler aktardı.
Konak , Mahalle ziyaretleri kapsamında yaşlılık konusunda sosyal farkındalığı arttırmak, toplumsal dayanışmaya katkı sağlamak, toplumda yaşlı bireylere ve yaşlılığa karşı yitirilen hassasiyetlere dikkat çekmek amacıyla mahallede bulunan yaşlıları da ziyaret ederek talep ve isteklerini yerine getiriyor.
Mahalle ziyaretleriyle, belediye makamını vatandaşın ayağına götürdüklerini ifade eden  Konak , “Yunak’ta yaşayan her bireyin düşüncelerine görüşlerine ihtiyacımız var. Hizmet kalitemizi artırmak hemşerilerimize daha verimli hizmet edebilmek amacıyla sık sık vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Hizmet ve projelerimizi sahada, hemşerilerimizi dinleyerek şekillendiriyoruz. Yaptığımız bu ziyaretler ile mahallelerin hizmet ihtiyaçlarını tespit ederken, hemşerilerimizin yaşam standartlarının yükseltilmesine katkı sağlayacak hizmetleri istişarelerle mahallelerimize götürmeyi planlıyoruz. 
Ayrıca mahalle ziyaretlerimiz hemşehrilik bağlarımızın güçlenmesine birlik ve beraberliğimize vesile olurken bir yandan da yatırım ve hizmetlerimizin yerinde planlanmasına katkı sağlıyor. Ortak akılla yaptığımız çalışmalarda bizlere her zaman destek olan muhtarlarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. İlçemiz için her zaman daha iyi hizmet etmeye ve çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Başkan Konak’a mahalle ziyaretlerinde başkan yardımcısı Hacı Erşan da eşlik etti.
HABER / SERKAN 
AKGÖL