AKADEMİK'TEN AKŞEHİR ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİNE ZİYARET

Akademik Kulübü Akşehir Orman İşletme Şefi Mehmet Korkmaz'ı ziyaret etti.


AKADEMİK'TEN AKŞEHİR ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİNE ZİYARET

Akademik Akşehir Aktif Dağcılık ve Eğitim Kulübü Akşehir Orman İşletme Şefliğine  yeni atanan İşletme Şefi Mehmet Korkmaz'a  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretle ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: Ağaçlandırma Şefimiz  Ramazan Öncel beyin de bizleri ağırlamalarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
Yeni dönem içerisinde bir çok yönde oluşacak projelerimizden bahsettik. kendilerinin de toplumu birlikte bilinçlendirme adına oluşacak her türlü çalışmaya desteklerini sunacaklarını dile getirmişlerdir.
Ayrıca Nasreddin Hoca Yürüyüş Yolu projemizden bahsederek, Hıdırlık üzerinde bulunan orman yoluna kapı ve foto kapan konulması tarafımızdan olumlu karşılanarak teşekkürlerimizi ilettik.
Nasreddin Hoca Yürüyüş Yolu tüm toplumu doğada güvenli bir şekilde spor yapmaları yönünde olan bir çalışmadır.
Akşehir İlçemiz de şehrin eski yerleşim yeri üzerinde bulunan Hıdırlık mesire alanı içerisinde AKADEMİK Kulübümüzün tespitleri doğrultusunda anıt ağaç olarak tescili gerçekleştirilmiş olan dev çınar ağacının da (800 yaş) bulunduğu noktadan başlayıp yine Kulübümüzce ormanlık alanda oluşturulmuş olan kitap okuma alanı KİTAPFON’a kadar uzanan orman yolunun (4 km.) yürüyüş yolu olarak toplumsal sağlıklı yaşam adına açılması bu projemizin başlıca amaçlarındandır. diyerek yola çıktık. Sayın şefimizin de bu yönde olan geliştirici ve özendirici gerekli olan her türlü desteklerinin olacaklarını dile getirmelerinden tekrar tekrar teşekkürlerimizi iletiriz.

HABER / MEHMET İNCE