AKŞEHİR UMUT SPOR YENİ SEZONA HAZIR!..

2022 sezonunda Konya Bölgesel basketbol liglerinde U11 kategorisinde şampiyonluk kazanan Akşehir Umut Spor Basketbol takımı yeni sezon öncesi hazırlıklarını tamamladı.


AKŞEHİR UMUT SPOR YENİ SEZONA HAZIR!..

Bu sezon U10-U12 ve kategorilerinde  Akşehir’i temsil edecek basketbol takımı ilk maçına bu hafta sonu U10 minik kızlarla çıkıyor. 4 Şubat cumartesi günü Konya deplasmanında Alınteri Spor ile karşılaşacak.        
Takım Antrenörü Ramazan Yalçınöz; Bu sezonda da iyi basketbol oynayarak Konya’da ve Konya dışında yapılacak bölge şampiyonalarında Akşehir’i en iyi şekilde temsil etmek istediklerini söyleyerek; ‘’ Bu sezon U10-U12 kategorilerinde mücadele edecek olan ekiplerimizin hedefi yine şampiyonluk.’’dedi. Kulüp Başkanı Özgür Camcı ; Kulüp olarak yeni sezonda yeni başarılara imza atmak istediklerini belirterek , sporcu ve antrenörlerine sağlıklı ve başarılı bir sezon diledi. Ayrıca  Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Eyüp Yılmaz’a , Akşehir Belediyesi Kültür Müdürü İbrahim Öncel‘e  ve amatör sporlara her zaman desteğini esirgemeyen Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’ya , teşekkür ederiz dedi.
HABER MERKEZİ