HALK EĞİTİM MERKEZİNDE MASKE ÜRETİMİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

HALK EĞİTİM MERKEZİNDE MASKE ÜRETİMİ

Akşehir Şehit Osman Aydoğan Halk Eğitimi Merkezi Koronavirüs ile mücadele kapsamında öğretmen ve usta öğreticileriyle günde 1000-1200 adet koruyucu maske üretimine başladı.

31 Mart 2020 - 00:35

Akşehir Şehit Osman Aydoğan Halk Eğitimi Merkezi’nde koronavirüse karşı hijyenik ortamda yıkanabilir maske üretimine başlandı.
Tüm dünyaya yayılan ve ölümlere neden olan Yeni Tip Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle başta maske olmak üzere kolonya ve dezenfekte ürünlere talep arttı. Yoğun talep karşısında Akşehir Şehit Osman Aydoğan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'ndeki öğretmen ve usta öğreticilerden oluşan ekip harekete geçerek, kendi evlerinde ve eğitim binasında günde 1000-1200 adet hijyenik, yıkanabilir ve % 100 pamuktan maske üreterek koronovirüs ile mücadele kapsamında desteklerini gösterdiler.
Kurum Müdürü İsmail Tunçez yaptığı açıklamada “Koronovirüs ile mücadele kapsamında önemli bir katkı sağlayacağını düşündüğümüz hijyenik maskeleri üreten öğretmen ve usta öğreticilerimize teşekkür ediyoruz” dedi. HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 818 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ARABALI SİNEMA ETKİNLİĞİNE YOĞUN İLGİ
ARABALI SİNEMA ETKİNLİĞİNE YOĞUN İLGİ
YİNE ANTALYA, YİNE UYUŞTURUCU
YİNE ANTALYA, YİNE UYUŞTURUCU