HASTANEMİZE 2 KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, 2 ANESTEZİ VE...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

HASTANEMİZE 2 KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, 2 ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMANI ATANDI

Akşehir Devlet Hastanesine 2 Kadın Hastalıkları ve Doğum 2 Anestesi ve Reanimasyon uzmanı atandı.

03 Ekim 2022 - 13:45

Anestezi Uzmanı, Uzm. Dr. Mehmet Ali Kaçar, Tıp fakültesine 2003 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisinde başladı. 2010 yılında Afyon Kocatepe Tıp fakültesinde tamamladı. 7 yıl İstanbul'da pratisyen hekim ve aile hekimi olarak çalıştıktan sonra 2017 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon bölümünde ihtisasa başladı. 2022 yılında ihtisasını tamamlayıp hastanemizde hasta kabulüne başladı.

Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Op. Dr. Gülten Bulucu, 2017 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2022 yılında Isparta SDÜ Tıp Fakültesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlık eğitimini tamamladı. Uzmanlık eğitiminin tamamladıktan sonra hastanemizde hasta kabulüne başladı.

Uzm. Dr. Hasan Hüseyin Bayram 2009 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde üniversite hayatına başladı. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden Meram Tıp Fakültesine geçiş yaptı. Meram Tıp Fakültesinden 2015 yılında mezun oldu. Yaklaşık 1 yıl Konya Taşkent’te pratisyen hekim olarak çalıştı. 2016 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon A.D. da Araştırma Görevlisi Doktor olarak çalıştı ve eğitim aldı. 2021 yılında mezun oldu.

Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Op. Dr. Sarper Sapcı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2015 yılında mezun oldu. Doktora Eğitimini Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2017 – 2022 yılları arasında tamamladı. Sapcı hastanemizde hasta kabulüne başladı.

Akşehir Postası Gazetesi olarak Uzman Doktorların Şehrimize ve Hastanemize hayırlı olmasını dileriz.

 

Bu haber 815 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ZİYAFET SOFRASI AKŞEHİRLİ TİYATRO SEVERLERLE BULUŞTU
ZİYAFET SOFRASI AKŞEHİRLİ TİYATRO SEVERLERLE BULUŞTU
BEŞKALEM'DEN YUNAK VE TUZLUKÇU ZİYARETİ
BEŞKALEM'DEN YUNAK VE TUZLUKÇU ZİYARETİ