İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MURAT YİĞİT’TEN YUNAK’A...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MURAT YİĞİT'TEN YUNAK'A ZİYARET

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Yunak ilçesine ziyarette bulunarak bir dizi temas gerçekleştirdi.

26 Ağustos 2022 - 09:51

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Yunak ziyaretleri kapsamında ilk önce, okul ve kurum müdürleri ile bir toplantı yaparak yeni eğitim öğretim yılına hazırlık çalışmaları hakkında bilgi aldı. Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapılan toplantıya okul ve kurum müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Şube Müdürü Abdullah Tunçez ve Kerim Atik katıldı. 
Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geçen Yiğit, burada ilçenin eğitim durumu hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Işcan' dan bilgi aldı.
Kaymakamı Murat Karahan ve Belediye Başkanı Ali Konak ile makamlarında bir araya gelen Murat Yiğit, okulların durumu, yeni eğitim öğretim hazırlıkları, personel durumu gibi konularda istişarelerde bulundu.Konya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit daha sonra sırasıyla Yunak Öğretmenevi, İnönü Ortaokulu, KOP projesi kapsamında yapılan kütüphane ve laboratuvarı ile Merkez Anaokulunu ziyaret etti. 
Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı Konya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit'te teşekkür etti. Yiğit de, Yunak'ta olmaktan mutlu olduğunu belirterek milli eğitim çalışanlarına, okul yöneticilerine ve İşcan'a teşekkür etti. 
HABER / SERKAN AKGÖL 

Bu haber 607 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DEPREMZEDE ÇOCUK VE AİLELER İLE İFTAR
DEPREMZEDE ÇOCUK VE AİLELER İLE İFTAR
ÇELTİK'TE ÖĞRENCİLERDEN FİDAN DİKİMİ
ÇELTİK'TE ÖĞRENCİLERDEN FİDAN DİKİMİ