İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DOĞANHİSAR’DA İNCELEMELERDE BULUNDU
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DOĞANHİSAR’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Konya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç ve hizmet başkanları Doğanhisar’da bulunan sağlık tesislerini ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

05 Ağustos 2022 - 10:24

Doğanhisar ilçe değerlendirme programına Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu ziyareti ile başlayan Prof. Dr. Koç, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Sinan Uğuz’dan ilçede sunulan sağlık hizmetleri, aşı çalışmaları ve taramalarda gelinen son durum hakkında bilgiler aldı. 1 Nolu Kuz Aile Sağlığı Merkezi ile 2 Nolu Harman Aile Sağlığı Merkezini de ziyaret ederek incelemelerde bulunan Prof. Dr. Koç, görev başında bulunan sağlık çalışanları ile sohbet ederek, istişarelerde bulundular.
Aile sağlığı merkezleri ve acil sağlık hizmetleri istasyon ziyaretlerinin ardından Doğanhisar Devlet Hastanesi’ne geçen Prof. Dr. Koç ve beraberindeki heyet burada da Hastane Başhekimi Uz. Dr. Ömer Mücahit Kemerci’den hastanede verilen sağlık hizmetleri hakkında bilgi aldılar. Sunulan sağlık hizmetlerini yerinde görmek, ihtiyaçları ve sorunları tespit etmek amacıyla ziyaret gerçekleştirdiklerini belirten Prof. Dr. Koç, hastanede yapılan tadilat ve değişikliklerin sunulan hizmet kalitesini artırdığına dikkati çekti. Doğanhisar Devlet Hastanesi’nde fiziki ortamın yapılan tadilat ve düzenlemelerle birlikte son derece modern bir hale geldiğini vurgulayan Prof. Dr. Koç, “Hastanede Başhekimimiz önderliğinde yeni bir vizyon ortaya konulmuş olduğunu görmekten dolayı da memnuniyet duyduğunu dile getirdi. Prof. Dr. Koç, Doğanhisar ilçesinde sunulan sağlık hizmet çeşitliliğinin ve kalitesinin artması adına önemli projeleri hayata geçirmeye devam edeceklerini de vurguladı.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 815 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ZEHİR TACİRLERİNE GEÇİT YOK
ZEHİR TACİRLERİNE GEÇİT YOK
YALVAÇ'TA KAZA: 1 ÖLÜ, 3 YARALI
YALVAÇ'TA KAZA: 1 ÖLÜ, 3 YARALI