ILGIN’DA ADAY ÖĞRETMEN YETİŞTİRME SÜRECİ BİLGİLENDİRME...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ILGIN'DA ADAY ÖĞRETMEN YETİŞTİRME SÜRECİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Aday öğretmen yetiştirme süreci bilgilendirme toplantısı Toki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli toplantı salonunda gerçekleştirildi.

23 Ekim 2019 - 01:55

Ilgın İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KILINÇ başkanlığındaki toplantıya Şube Müdürü Emrah KAYIMKAYA ile İlçe Koordinatörleri Mehmet 
ERDOĞAN, Serdar KAYMAZ ve aday öğretmenler katıldı.
Toplantıya katılan öğretmenlerle tek tek tanışan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KILINÇ; İlçemizde yeni görevlerine başlayan öğretmenlere hoş geldiniz diyerek öğretmenliğin bir sevgi mesleği olduğunu, öğretmenin bir sözüyle dünyanın kaderini değiştirecek dâhiler yetiştirebileceğini, bir sözüyle de bir çocuğu hayata küstürebileceğini, onun için her öğretmen arkadaşımızın yüreğinin sevgiyle dolu olmasını istediklerini söyledi.
Çocuklarımızı vatanına, milletine, bayrağına, devletine, milli ve manevi değerlerine bağlı yetiştirmenin öğretmenler olarak görevimiz olduğunu ve bu görevi öğretmenlerimizin yerine getirmek için bütün güçleriyle çalışması gerektiğini söyledi.
Toplantıda aday yetiştirme süreciyle ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan Aday öğretmen yetiştirme kılavuzu ve adaylık sürecinde yapılacak iş ve işlemler hakkında bilgi verildi. HABER MERKEZİ 

Bu haber 683 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DOĞANHİSAR KAYMAKAMINDAN KORONAVİRÜS AÇIKLAMASI
DOĞANHİSAR KAYMAKAMINDAN KORONAVİRÜS AÇIKLAMASI
KORONAVİRÜSTEN HAYATINI KAYBEDEN SAYISI 501 OLDU
KORONAVİRÜSTEN HAYATINI KAYBEDEN SAYISI 501 OLDU