İŞCAN’DAN İLKÖĞRETİM HAFTASI MESAJI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İŞCAN’DAN İLKÖĞRETİM HAFTASI MESAJI

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının başlaması ve İlköğretim Haftası vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

15 Eylül 2020 - 09:40

İşcan mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Yeni bir eğitim ve öğretim dönemine başladığımız bu anlamlı haftada; ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın bir kısmı okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine, öğretmenlerimiz öğrencilerine kavuşmanın mutluluk ve heyecanı içinde iken velilerimiz de çocuklarının okula başlamasının gurur ve coşkusunu yaşamaktadır.
Biliyoruz ki; ülke olarak, eğitim camiası olarak zor bir süreçten geçiyoruz. İnşallah okullarımız sadece okul öncesi ve birinci sınıf öğrencilerimizle değil, en kısa sürede topyekün tüm öğrencilerimizle bir arada oluruz.
Malumdur ki, milletimizi ve ülkemizi geleceğe güvenle taşımak, müreffeh milletler arasında yer almasını sağlamak için birinci şart eğitimdir. Bu anlamda yavrularımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi hepimizin ortak hedefidir. Ülke olarak ortak gayemiz, hayat boyu eğitimi benimseyen, modern dünyada söz sahibi olabilen, evrensel değerlerin yanında milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, kendine güvenen, sorgulayan, ülkemizi geleceğe taşıyacak nesiller yetiştirebilmektir. Bu kapsamda son yıllarda gerçekleştirilen yenilikler ile eğitim sistemimiz daha modern bir yapıya kavuşturulmuştur.
Değerli Öğretmenlerimiz;
Eğitim sistemimizdeki ilerlemeye paralel olarak eğitim-öğretimin kalitesini artırmak adına fedakarca çalışacağınıza güvenimiz tamdır. Hiç şüphesiz yeni nesil sizlerin elinde şekillenecek, geleceğimizin teminatı gençlerimiz sizlerin eseriniz olacaktır.
Değerli anne-babalar;
“Eğitim ailede başlar” sözünün ruhuna uygun olarak çocuklarımıza iyi bir model olmalı, öğretmenlerimizle işbirliği içinde çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmelerine katkı sağlamalı, onların takipçisi olmalıyız.
Bu düşüncelerle; 2020–2021 Eğitim Öğretim Yılının ülkemize hayırlı olması temennisiyle 14-18 Eylül “İlköğretim Haftası”nı kutluyor, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiasına sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyorum.”
HABER MERKEZİ 

Bu haber 954 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KONUK: ORTAKLARIMIZIN TARLADAKİ, BAĞDAKİ, BAHÇEDEKİ, AHIRDAKİ, MERADAKİ ÜRETİMLERİNİ SAĞLIK ENDİŞESİ TAŞIMADAN KULLANMALARINI SAĞLAMAK DA KOOPERATİFİMİZİN GÖREVİDİR
KONUK: ORTAKLARIMIZIN TARLADAKİ, BAĞDAKİ, BAHÇEDEKİ, AHIRDAKİ,...
AKŞEHİR BELEDİYESİ’NE BİR ÖDÜL DAHA
AKŞEHİR BELEDİYESİ’NE BİR ÖDÜL DAHA