İŞCAN: "UMARIM İKİNCİ DÖNEM YÜZ YÜZE EGİTİM...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İŞCAN: "UMARIM İKİNCİ DÖNEM YÜZ YÜZE EGİTİM YAPARIZ"

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, 2020 - 2021 eğitim öğretim yılının birinci kanaat döneminin sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

23 Ocak 2021 - 02:23

Yüz yüze eğitime kavuşmayı  sabırsızlıkla beklediklerini ifade eden Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, yarıyıl mesajında şunları kaydetti:
"2020-2021 eğitim ve öğretim yılının ilk dönemi 22 Ocak Cuma günü sona eriyor. Virüs nedeniyle malesef okullara sınırlı günlerde gidebildik. Pandemi nedeniyle tüm öğretmenlerimiz uzaktan eğitim vermek zorunda kaldılar. İnternete erişimi olmayan çocuklarımız için neredeyse tüm okullarımızı  EBA Noktası yaptık. Tableti olmayanlara tablet tedarik ettik. Zaman zaman öğretmenlerimiz ödevlendirme yoluyla öğrencilere ulaşmaya ve eğitimlerinden geri kalmaması için uğraş verdiler. Her biri eğitim neferi olan öğretmenlerimiz ellerinden gelen tüm çabaları gösterdiler. Bizler de,  öğrenciler de okulu çok özledik. Dilerim, 15 Şubat itibariyle eğitimler yüz yüze olur. Bunun için de tüm önlemleri aldık. Yoğun bir çalışma dönemini geride bırakarak kısa bir dinlenme molası verecek olan öğrenci ve öğretmenlerimizin ikinci döneme yüz yüze, şevk ve azimle tekrar başlayacaklarına inanıyorum.
Yunak Milli Eğitim Camiası olarak bizlere emanet edilen çocuklarımızın akademik anlamda en iyi şekilde eğitim almalarını; yerli ve milli değerlerimizi özümsemiş, hür iradesiyle değerlerini savunmayı karakter haline getirmiş bireyler olarak yetişmelerini en önemli hedefimiz olarak belirtiyor; eğitim öğretimde bir bütünün ayrılmaz tarafları olan öğretmenlerimize, velilerimize ve diğer paydaşlarımıza müteşekkir olduğumu belirtmek isterim.
Bu duygu ve düşünceler içerisinde Yunak ilçemizin ve ülkemizin eğitim öğretim sürecine katkı sunan herkese teşekkürlerimi sunuyor, tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin bereketli bir tatil dönemi geçirmelerini diliyorum.”
HABER MERKEZİ 

Bu haber 874 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otomobille köpeğin üstünden geçip, konteynere attılar; o anlar kamerada
Otomobille köpeğin üstünden geçip, konteynere attılar; o anlar...
SULTANDAĞLI ASTSUBAY, TOPRAĞA VERİLDİ
SULTANDAĞLI ASTSUBAY, TOPRAĞA VERİLDİ