İYİ PARTİ SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İYİ PARTİ SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

Akşehir İlçe Başkanı Muttalip UYSAL ve Yönetim Kurulu üyeleri, İYİ Parti Konya Milletvekili adayları Osman FEDAİ, Fahrettin YOKUŞ, Sevil SARGIN, Rana ERARSLAN ve Murat İlker YİĞİT Esnaf ziyaretlerinde bulundular. Esnafların, Vatandaşlarımızın dertleri dinleyip, Çözüm Önerilerini anlattılar.

12 Haziran 2018 - 22:49

Ayrıca İYİ Parti Konya Milletvekili Adayı Osman FEDAİ ile İYİ Parti Akşehir  İlçe Başkanı Muttalip UYSAL  ve Yönetim Kurulu Üyeleri  kalabalık bir şekilde her akşam iftardan sonra mahalle ziyaretlerini sürdürmektedir. Yaklaşık olarak 25 Mahalle ziyareti gerçekleştirilmiş olup, Kahvelerde Akşehir Halkı ile sohbet etme imkanı bulmuşlardır. Ülkemiz Meseleleri ve İYİ Partinin ülke Yönetimi ile ilgili proje ve vaatlerini mahalle sakinlerine anlatarak karşılıklı görüş alışverişinde bulundular. 
İYİ Parti Akşehir İlçe Başkanı Muttalip UYSAL  Yapılan çalışmaların çok verimli geçtiğine inandıklarını, Birebir temaslar neticesinde İYİ Partinin Akşehirde 1. Parti olacağını belirterek  Çalışmalarını her geçen gün artırarak devam ettireceklerini  dile getirdiler. İktidar Partisinin İcraatlarından bunalan ve ciddi bir ekonomik sorun yaşayan köylünün, Esnafın kendilerine “ Ne olur bu iktidardan bizi kurtarın ” dediklerini bu nedenle İYİ Parti Vatandaşlarımız için ümit olmuştur.
HABER / EBUBEKİR ARSLAN 
 

Bu haber 683 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
500 DOLAR BOZDUR YAKITI BEDAVAYA GETİR
500 DOLAR BOZDUR YAKITI BEDAVAYA GETİR
MOTOSİKLET BİSİKLETE ÇARPTI : 1 AĞIR YARALI
MOTOSİKLET BİSİKLETE ÇARPTI : 1 AĞIR YARALI