KAYMAKAM DEMİRBİLEK: KAPIMIZ BÜTÜN VATANDAŞLARA AÇIK
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

KAYMAKAM DEMİRBİLEK: KAPIMIZ BÜTÜN VATANDAŞLARA AÇIK

Cumhurbaşkanlığı’nın 20.08.2021 tarih ve 2021/412 sayılı kararı ile sultandağı ilçe kaymakamlığına atanan, Kaymakam, Murat DEMİRBİLEK amaçlarının halka hizmet olduğunu kapılarının tüm vatandaşlara açık olduğunu belirtti.

17 Eylül 2021 - 10:31

Sultandağı Kaymakamı Murat Demirbilek,  yayınladığı mesajda: "Saygıdeğer SULTANDAĞLI, Hemşerilerim;Ülkemizin en güzel ilçelerinden biri olan Afyonkarahisar ili  Sultandağı ilçesine göreve başlayacağım ve sizlere hizmet etme fırsatına sahip olmanın onur ve mutluluğu içerisinde tüm Sultandağlı vatandaşlarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
Devlet kurumları özellikle valilik ve kaymakamlık müesseseleri Devletin halkına açılan kapılarıdır. Bu doğrultuda göreve Başlayıp  sürem boyunca Sultandağın'da yaşayan bütün vatandaşlarımıza kapımızın açık olduğunu, vatandaşlarımıza gece gündüz demeden hizmet etmekten onur duyacağımı ifade etmek istiyorum.
Kaymakamlık görevini ifa edeceğim süre içerisinde; Vatandaş odaklı hizmet anlayışı gereği, kamu hizmetlerinin etkin, adil ve tarafsız bir şekilde vatandaşlarımıza en kolay ve hızlı bir şekilde sunulması çabası içerisinde olacağım.
Toplumun huzur ve güveninin sağlanması başta olmak üzere, şehit ve gazilerimize, yaşlılarımıza, engellilerimize ve korunmaya muhtaç çocuklarımıza, daha hızlı ve etkin; eğitim, sağlık ve tüm kamusal alanda yüksek standartta bir hizmet anlayışı içerisinde olmayı hedeflemekteyim.
Tüm mesai arkadaşlarımla, yerel yöneticilerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla bir ekip ruhu içerisinde karşılıklı iş birliği ve koordinasyon anlayışı içerisinde, İlçemizi daha güzel hale getirmek yönündeki çalışmaların önceliğimiz olacağını belirtmek isterim.
Bu duygu ve düşüncelerle benden önce görev yapan meslektaşlarım başta olmak üzere, bugüne kadar ilçemize hizmet eden, görevli veya gönüllü herkese teşekkür eder, desteğini benden esirgemeyeceğine inandığım hemşerilerime sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler diler, mesai arkadaşlarıma iyi çalışmalar diliyorum." 
HABER MERKEZİ 

Bu haber 485 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CANKURTARAN YOLUNDA KAZA 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ 2 KİŞİ YARALANDI
CANKURTARAN YOLUNDA KAZA 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ 2 KİŞİ...
NASREDDİN HOCA ANMA GÜNLERİ BAŞLADI
NASREDDİN HOCA ANMA GÜNLERİ BAŞLADI