MADENİ İŞLER’DE AHMET DOLMACI DÖNEMİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MADENİ İŞLER'DE AHMET DOLMACI DÖNEMİ

Akşehir Madeni İşler ve Sanatkarlar odasında Ahmet Dolmacı seçimi kazanarak yeni bir dönem başlattı.

25 Ocak 2022 - 18:46

Akşehir Madeni İşler ve Sanatkar odası genel kurulu bugün Akşehir Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Seçimde 3 ay yarışırken kazanan 284 oyla Ahmet Dolmacı oldu. Dolmacı'nın yanı sıra Süleyman Erten ve Murat Uzun'da başkanlık için yarıştı. Oyların sonuçları şu şekilde oluştu; Ahmet Dolmacı, 284, Süleyman Erten 211 ve Murat Uzun 83

Genel Kurula Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak, Konya Pastacılar Odası Başkanı Kadir Kağnıcıoğlu,İyi Parti Akşehir İlçe Başkanı Mehmet Emre, Akşehir'deki oda başkanları ve vatandaşlar katıldı. 

Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası yeni yönetimi şu şekilde; 

Başkan; Ahmet Dolmacı

Yönetim Kurulu üyeleri; 

Muharrem AKBULUT , Ömer KİRİŞ, Bekir ATEŞ, Kemal ERGÜN, Uğur ERGÜNDÜZ, Ebubekir AYAZ.

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) başkanı Muharrem Karabacak yeni seçilen başkan Ahmet Dolmacı'yı tebrik ederek şu ifadelere yer verdi: " AKŞEHİR Madeni İşler Sanatkarlar Odamızın Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdik. Üç Liste ile geçilen seçimde kazanan Sayın Ahmet Dolmacı’yı ve çok kıymetli Kurul Üyelerimizi tebrik eder, Odamıza, AKŞEHİR’imize, KONYA’mıza ve Ülkemize hayırlı olmasını dileriz.

Akşehir Postası gazetesi olarak Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası başkanlığına seçilen Ahmet Dolmacı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederiz. 

 

Bu haber 968 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİR HALK OYUNLARI GRUP YARIŞMASINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI
AKŞEHİR HALK OYUNLARI GRUP YARIŞMASINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI
TUZLUKÇU DOĞALGAZA KAVUŞUYOR
TUZLUKÇU DOĞALGAZA KAVUŞUYOR