MEDAŞ YUNAK MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MEDAŞ YUNAK MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Erol UÇMAZBAŞ, Yunak muhtarlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

14 Şubat 2020 - 09:27

Sistem İşletme Müdürü Mustafa Emre ŞAFAK, Sistem İşletme Başmühendisi Cafer YILDIRIM ve Yunak İşletme Sorumlusu Uğur BALLI’nın da bulunduğu kahvaltı gündemini yatırım ve bakım çalışmaları oluşturdu.
Genel Müdür Erol UÇMAZBAŞ, yapılan çalışmalarla ilgili bölge muhtarlarının görüş ve önerilerini dinleyerek bilgi alışverişinde bulundu.  Kahvaltıda bulunan muhtarlar ise, son yıllarda MEDAŞ'la olan sorunların yok denecek noktaya geldiğini ifade ederek, Yunak İşletmesi'nin de özverili çalışmaları sayesinde ortaya çıkan konuların en kısa sürede çözüme kavuşturulduğunu söylediler. İlçeye yapılan yatırımlar sayesinde arızaların düştüğünü belirten muhtarlar tüm çalışanlara teşekkürlerini iletti.  
Yapılan kahvaltı sonrası Genel Müdür UÇMAZBAŞ, Yunak Belediye Başkanı Sayın Abdullah Emre DEMİRHAN’ı ziyaret etti. Ziyarette, tamamlanan 2019 yatırımları ve planlanmış olan 2020 yatırımları konuşuldu. Yunak Belediye Başkanı Sayın Abdullah Emre DEMİRHAN, bölgeye yapılan yatırım ve hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti. 
HABER MERKEZİ 

Bu haber 569 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞSAVCI ASLANCI'DAN KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ AÇIKLAMASI
BAŞSAVCI ASLANCI'DAN KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ AÇIKLAMASI
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Yerleştirme Sonuçları Açıklandı
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Yerleştirme Sonuçları...