MHP İLÇE BAŞKANI AKÇA: CUMHUR İTTİFAKINA DESTEĞİMİZ TAM
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MHP İLÇE BAŞKANI AKÇA: CUMHUR İTTİFAKINA DESTEĞİMİZ TAM

Mhp Akşehir İlçe Başkanı Salih Akça 31 Mart Yerel Seçimleriyle ilgili basın açıklaması yaptı.Akça açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

28 Mart 2019 - 00:54

Öncelikle 31 Mart Pazar günü  yapılacak olan yerel seçimlerin İlçemize, Mahallerimize ve tüm Türkiye ye  hayırlı olmasını dilerim. Milliyetçi Hareket Partisi  ile Ak Parti arasında oluşturulan  Cumhur İttifakı sadece bir yerel seçim ittifakı değildir.Bu ittifak   Türkiye Cumhuriyetini 2023 Lider Ülke Türkiye vizyonuna ulaştırmanın adıdırr. Bu bağlamda Cumhur İttifakı’nın bir tarafı  olarak Akşehir’de her iki parti liderinin aday olarak gösterdiği sayın Dr.Salih Akkaya Beye desteğimiz tamdır.. Kim senin şüphesi olmasın Milliyetçi Hareket Partisi  ve tabanı bu ittifakın yanındadır. Ülkemizin bu zorlu süreçten geçtiği bu dönemde Cumhur İttifakının olması gerektiğini savunan biri olarak Sayın Akkaya’ya Milliyetçi Hareket Partisi olarak tam destek vereceğiz tabanında desteğini tam anlamıyla alacaktır.Seçmenlerimizin hala ben eski ülkücüyüm, eski milliyetçiyim diyenlere ve MHP üzerinden siyaset yapanlara itibar etmemesini istiyorum.Liderimizin dedği gibi “ya Ülkücüsündür ya değilsindir, ya MHP lisindir ya da değilsindir. Bunun yanı, ortası yoktur.” Önümüzde seçimler sadece yerel seçimden öte Tüm Türk-İslam Coğrafyasını ilgilendiren bir Beka seçimidir. Bu beka davasında  Milli Birlik ve  Beraberlik ruhunu koruyarak  Akşehir de Cumhur İttifakına desteğimizi son noktasına kadar vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. 

Selçukluyla Anadolu’ya giren, Osmanlı’yla Cihan’a  nizam veren Kuvay – i Milliye ile dünyaya parmak ısırtan yüce Türk milleti batılı emperyalistlerin korkulu rüyası olmuş ve her fırsatta zayıf düşürülmeye, vatan topraklarından atılmaya çalışılmıştır. Ancak her zaman bu necip milletin vatanperver, milliyetperver evlatlarını karşılarında yıkılmaz bir kale olarak görmüşlerdir.
Bir taraftan fetö,pkk, dhkpc, gibi terör örgütlerini içimizde beslemiş büyütmüşler diğer taraftan sınırlarımız ötesinde devletçikler kurma eğilimine girerek ülkemizi yalnızlaştırmaya İslam dünyasından koparmaya çalışmaktadırlar.
Bu çabalarının sonucunu 15 Temmuz’da haince bir kalkışma ile Türkiye Cumhuriyeti devletini teslim alma çabasını da hep beraber gördük.
Bir milat olarak kabul ettiğimiz bu darbe girişimi uykudakileri uyandırmış bölücü vatan hainlerine emperyalizmin ülkemizdeki beslemelerine hadlerini bildirme ihtiyacı duyulmuştur.

Önce Ülkem ve Milletim sonra partim ve ben ilkesini şiar edinmiş Ülkücü Hareketin Lideri Dr. Devlet Bahçeli’nin çizgisinde Cumhur ittifakının içerisindeyiz.
Cumhur İttifakının uygulandığı her seçim çevresinde olduğu gibi Ülkücüler olarak Cumhur İttifakının adayı Dr. Salih Akkaya’ya Akşehir’de de desteğimiz tamdır.
Ülkücüler ve MHP liler  Cumhur İttifakının Belediye Başkan  adayı ve Meclis adaylarının yanındadır.
Seçim çalışmaları kapsamında  vatandaşlarımız ile yaptığımız temaslarda Akşehirli hemşerilerimizin  Cumhur İttifakına desteği yüksek orandadır.Cumhur İttifakı adayımız Salih Akkayının önümüzdeki dönemde Akşehir için yapacağı 81 projeyi tanıtmıştır.Bu projelerin hayata geçirileceği noktasında inancımız tamdır.Ancak şu bilinmelidir ki Belediyeler tarfından çeşitli projeler vaad edilir ve az çok bunlar yapılır.Cumhur İttifakının en büyük projesi bölgesinde ve dünyada güçlü, huzurlu, ekonomik ve askeri yönden zirveye ulaşmış Cumhuriyetimiz 100.yılında bin yıllık kardeşliğimizi güçlü bir şekilde devam ettiren bir Türkiye Cumhuriyeti yaratmaktır.Allah’ın izni ile bu Kızılelma hedefimizden bizleri kimse alıkoyamayacaktır.

31 Mart seçimlerinin Akşehir’imizde daha çok; ortak aklın, liyakatin, ötekileştirmeyen, çözüm üreten bir anlayışın yerleşmesinde bir milat olmasını istiyor ve bu konu da gayret sarf edeceğimize söz veriyoruz.Seçimlerin huzurlu bir ortamda geçmesini temenni ediyorum.
HABER MERKEZİ

Bu haber 579 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NİMETULLAH BAŞARISINI YİNE KATLADI
NİMETULLAH BAŞARISINI YİNE KATLADI
AKADEMİK KİTAPFON ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRDİ
AKADEMİK KİTAPFON ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRDİ