MİLLETVEKİLİ ERDEM’DEN ÇELTİK İLÇESİNE ÇIKARTMA
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MİLLETVEKİLİ ERDEM'DEN ÇELTİK İLÇESİNE ÇIKARTMA

Ak Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem Çeltik ilçesine çıkartma yaparak esnaf ve ilçe sakinleriyle bir araya geldi.

11 Eylül 2019 - 09:50

Çeltik ilçe merkezi ve mahallelerinde vatandaş ve esnafla bir araya gelerek sohbet eden Milletvekili Erdem   esnaf ve vatandaştan gelen istekleri de dinledi
VATANDAŞ 
BAŞKANIMIZDAN 
MEMNUN
Esnafla ve vatandaşlarla tek tek tokalaşan AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem  “ Çeltik ilçesi Gökpınar ve Kaşören Mahallelerinde hemşerilerimizle çok güzel sohbetler yaptık. Yaptığımız görüşmelerde vatandaşlarımızın hükümetimizden memnun olduğunu gördük. Halkımızın bu düşüncelerini gördükten sonra mutlu oluyoruz.  Birileri olumsuz bir hava yaymaya çalışsada halkın bunlara itibar etmediğini, daha önceki seçimlerde olduğu gibi, Cumhurbaşkanımızın ve bizlerin yanında olduğunu görüyoruz. Ayrıca vatandaşlarımızın  Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe'ye  göstermiş olduğu ilgi bizi ayrıca memnun etti. Vatandaşlarımıza ‘Belediye Başkanından memnunmusunuz’ diye sorduğumuzda onun boynuna sarıldıklarını gördük. Belediyelerimizin yaptığı özverili çalışmalar bizlere gurur veriyor” dedi.

VATANDAŞIN İLGİSİ YOĞUN

Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe  vatandaşın  görüşlerinin olumlu yönde olduğunu belirterek, “Yaklaşık 15-16 yıldan bu yana Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde hükümetimizin ve belediyemizin yapmış olduğu hizmetleri takdir ediyorlar. Vatandaşlarımız dolayısıyla durmak yok. Yola devam diyor. Bu da bizi son derece mutlu ediyor. Vatandaşlarımızın hayır duasını alıp onların memnuniyetlerini görmek bütün yorgunluklarımızı alıp, çalışma şevkimizi arttırıyor” dedi.

Bu haber 1507 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CEZAEVİ FİRARİSİ ENSELENDİ
CEZAEVİ FİRARİSİ ENSELENDİ
YAZAR TARIK BUĞRA AKŞEHİR’DE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE ANILIYOR
YAZAR TARIK BUĞRA AKŞEHİR’DE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE...