MİLLETVEKİLİ ERDEM’DEN YENİ EĞİTİM YILI MESAJI

MİLLETVEKİLİ ERDEM'DEN YENİ EĞİTİM YILI MESAJI

Ak Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem Yeni Eğitim yılıyla ilgili olarak mesaj yayımladı. Erdem mesajında şu ifadelere yer verdi:

09 Eylül 2019 - 14:46

Başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiamızın, velilerimizin 2019-2020 eğitim-öğretim yılının verimli geçmesini ve hayırlı olmasını dilerim.
Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile ülkece büyük bir dönüşüm hareketi içindeyiz. Eğitimi bu değişimin lokomotifi olarak görüyoruz. Çünkü insanların ve onların getirdikleri sistemin değişimi insanla, insanın değişimi de eğitim ile olur.
Eğitimde her bir öğrencimiz keşfedilecek bir cevher, işlenecek kıymetli bir elmastır.
Kazanımları ile her öğrencimiz ülkemizin aydınlık geleceğine bir umut, bir ışık olacak ve yarınlarımız gençlerimizin elinde şekillenecektir.
Ülke olarak 2023-2071 hedeflerimiz var. Bu doğrultuda ülkemizin gelişmesi, kalkınması bu sayede gelişmişlik seviyesinde üst sıralara yükselerek, zengin, güçlü ve mutlu insanların yurdu olmasının temel şartı kaliteli eğitimden geçmektedir.
2019-2020 eğitim-öğretim yılının; yeni başlangıçlara, yeni kazanımlara, yeni ufuklara, yeni umutlara, Kararlı Adımlarla Güvenli Yarınlara, Yeniden Büyük Türkiye'ye ve Adil Bir Dünya'ya vesile olmasını diliyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılar diliyor hepinizi saygı ile selamlıyorum.

Bu haber 263 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CEZAEVİ FİRARİSİ ENSELENDİ
CEZAEVİ FİRARİSİ ENSELENDİ
YAZAR TARIK BUĞRA AKŞEHİR’DE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE ANILIYOR
YAZAR TARIK BUĞRA AKŞEHİR’DE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE...