MİLLETVEKİLİ ERDEM TUZLUKÇU’DA VATANDAŞLA BİRARAYA GELDİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MİLLETVEKİLİ ERDEM TUZLUKÇU'DA VATANDAŞLA BİRARAYA GELDİ

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem Tuzlukçu'da esnaf ve vatandaşları tek tek ziyaret ederek ilçedeki vatandaşların gönüllerini fethetti.

06 Eylül 2019 - 01:01

AK Parti Konya Milletvekili  Orhan Erdem Tuzlukçu'da  esnafların sorunlarını dinledi ve vatandaşlarla hasbihal etti. Esnaflardan bölge ve sektörlerinin sorunları hakkında bilgi alan Milletvekili Orhan Erdem Ziyaretlerde, çay ikramı eşliğinde gerçekleştirilen sohbetlerden sonra milletvekili   Erdem, Belediye Başkanları,İlçe Başkanları ve vatandaşlar ile hatıra fotoğrafları çektirdi. 
“BİZİM EN ÖNEMLİ  İCRAATIMIZ 
GÖNÜLLERE  GİRMEKTİR.''
Milletvekili Erdem kahvede oturan vatandaşlarla bir araya gelerek hasbihal etti.  Milletvekili Erdem “Çok iyi hizmetler yapmış olabiliriz, bu hizmetler zaten yapılması gereken şeylerdi. Yaptıklarımızı hiçbir zaman yeterli görmedik. Hep daha fazlasını yapmaya gayret gösteriyoruz bu noktada. Bizim için bunlardan çok daha önemli olan şey gönüllere girmektir. İşimizi, gönüllere girebilirsek gerçek anlamda başarmış oluruz. Amacımız, bir sevgi halkası oluşturmak. Geçtiğimiz birkaç gün içinde hastalarımızı, yaşlılarımızı, gazilerimizi, şehit ailelerimizi evlerinde ziyaret ettik. Sadece onların hal hatırlarını sormak, sorunlarına çare olmak için değil, gönüller arasında bir köprü kurmak amacıyla gerçekleştiriyoruz biz bu ziyaretleri. Çünkü biliyoruz ki, bizi ve hizmetlerimizi yücelten şey tevazudur aynı zamanda. Biz bugüne kadar bunun bilinciyle hareket ettik. Bundan sonra da bu bilinçle hareket etmeye devam edeceğiz”dedi. 

Bu haber 702 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SOSYAL MESAFELİ İLK CUMA NAMAZI KILINDI
SOSYAL MESAFELİ İLK CUMA NAMAZI KILINDI
Vakıflar Bölge Müdürü Nurullah Osmanlı Akşehir’i Ziyaret Etti
Vakıflar Bölge Müdürü Nurullah Osmanlı Akşehir’i Ziyaret...