MİLLETVEKİLİ ERDEM VE BAŞKAN AKKAYA’NIN MAHALLE ZİYARETLERİ...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MİLLETVEKİLİ ERDEM VE BAŞKAN AKKAYA’NIN MAHALLE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Seçim çalışmaları kapsamında akşamları da ziyaretlerini sürdüren Milletvekili Erdem, Başkan Akkaya ve beraberindeki heyet, bu ziyaretler kapsamında Gözpınarı ve Yazla Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

25 Mart 2019 - 01:06

MİLLETVEKİLİ ERDEM: ÖNCE VATAN ÖNCE 
MİLLET 
16 yılda yapılan yatırımların ortada olduğunu ifade eden Erdem, yapım ittifakı ile yıkım ittifakının karşı karşıya olduğunu söyledi. 2002 öncesi Türkiye ile şimdiki Türkiye’nin arasında fark üzerine fark olduğuna dikkat çeken Erdem, “Bu milleti 80-90 yıl oyaladılar. Gün geldi ekonomi çöktü ve vatandaş kuyruklarla boğuştu. Ve gün geldi Recep Tayyip Erdoğan ile bu ülke nefes aldı. Biz 2002’de göreve geldiğimizde ilk üç yıl senet ödemeleri, borç ödemleri ve ülkenin ekonomik durumunu düzeltmekle uğraştık. Ama Allah’a şükürler olsun eğitimden sağlığa, turizmden kültüre, spordan sanata, ulaşımdan sanayiye ve her alanda ülke reform nitelikte yatırımlar aldı. Ama şu var ki, vatan olmazsa yol, ulaşım sağlık ve belediye yatırımları olmaz. Biz önce vatan diyoruz. Önce millet diyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.
BAŞKAN AKKAYA: AKŞEHİR’DE 100 YILLIK ALTYAPI SORUNUNA NEŞTER VURDUK
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Cumhur İttifakı kapsamında Akşehir’de Cumhur İttifakı Adayı olarak bir kez daha göreve talip olduklarının altını çizen Başkan Akkaya “Akşehir’de 100 yıldır devam eden alt yapı sorununa Elhamdülillah biz neşter vurduk. Yine üst yapı anlamında da yaptığımız sokak sağlıklaştırma çalışmaları tarihi evlerin restorasyonu projelerimizle Türkiye çapında ses getirerek birçok ödüller aldık.  Yıllık süreçte Akşehirli hemşerilerimizi, altyapı, üst yapı, sağlık, eğitim ve kültürel anlamda bir çok hizmet ve projeyle buluşturduk ve Allah’ın ini, sizlerin de teveccühü ile inşallah buluşturmaya da devam edeceğiz.  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, AK Parti Hükümetimizin ve Konya Büyükşehir Belediyemizin desteği ile yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir diyor ve desteklerinizi bekliyoruz” diye konuştu.
İLÇE BAŞKANI 
ÇARDAKOĞLU: 
VERECEĞİNİZ HER OY 
ZİLLET İTTİFAKINA 
TOKAT OLACAKTIR
AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu’da yaptığı konuşmada bu seçimlerin sadece yerel bir seçim olmadığını zillet ittifakına karşı verilecek bir mücadele olduğunun altını çizdi. Çardakoğlu “15 Temmuz’daki hain darbe girişimi ile bizi bölemeyenler, ekonomi ile gıda fiyatlarını yükseltmek ile kirli oyunlarını sürdürmeye çalışıyorlar. Her seçim döneminde ya doların fiyatını, yada patatesin soğanın fiyatını yükseltip sizin aklınızı çelmeye çalışıyorlar. Ama bu zillet ittifakına karşı 15 Temmuz’da olduğu gibi bizler birlik ve beraberlik içerinde durmaya devam edip onların kirli oyunlarını bozmaya devam edeceğiz. Bu seçimde herkesin gözü üstümüzde. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu seçimlerde de güçlü bir şekilde çıkması, milletimizin bekası için gerçekten çok önemli. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Cumhur İttifakı kapsamında vereceğiniz her oy o zillet ittifakına karşı atılacak birer tokattır” diye konuştu.
HABER / EBUBEKİR
 ARSLAN 

Bu haber 588 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NİMETULLAH BAŞARISINI YİNE KATLADI
NİMETULLAH BAŞARISINI YİNE KATLADI
AKADEMİK KİTAPFON ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRDİ
AKADEMİK KİTAPFON ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRDİ