NASDREDDİN HOCA VAKFI YENİ YÖNETİMİ BELLİ OLDU
Reklam
Reklam

NASDREDDİN HOCA VAKFI YENİ YÖNETİMİ BELLİ OLDU

Nasreddin Hoca Tanıtım, Kültür, Eğitim, Sanat, Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın yeni yönetimi belirlendi. Yönetim önceki gün gazetemizi ziyaret etti.

23 Eylül 2020 - 09:46

Nasreddin Hoca Vakfı Başkanı Kenan Karasu, Başkan Yardımcısı Mehmet Serhat Arslan, Sekreter Özlem Hekim, Denetmenler Hüseyin Kef ve Ezgi Yallagöz’den oluşan Vakıf Yönetimi, gazetemize yaptıkları açıklamada:
“ 2016 Yılı Haziran Ayında kurulan Nasreddin Hoca Tanıtım,Kültür,Eğitim, Sanat, Yardımlaşma ve Dayanışma vakfımız 4 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. İlk kurucularımız ile kurucular arasından seçilerek yöneticilik yapan Sayın Metin Koyuncu, Ayşegül Şen, Özgür Kaçar, Hayati İyi, Mevlüt Karayiğen ve Kudret Aslım’a bugüne kadar verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. 
Kuruluşundan itibaren yaklaşık 4 yıllık sürede; ilk yılında 45 öğrenci ile başlayan ve en son 2019 yılında 77 öğrencimize burs veren vakfımız bugüne kadar toplamda 217 üniversite öğrencimize burs vermiştir. 2020-2021 Eğitim- Öğretim yılı için hedefimiz 100 öğrencimiz için burs başvurularımız devam etmekte olup, burs başvuruları eylül ayı sonunda sona erecektir. 
Vakfımızın verdiği burslar, gerek şehrimizde yaşayan gerekse şehir dışında olmakla birlikte gönlü şehrimiz için atmakta olan hemşerilerimizin gönüllü bağışları ile sağlanmaktadır. Vakfımıza güvenerek bu hayra ortak olan tüm bağışçılarımıza sizlerin önünde bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz, vermiş oldukları yardımları rabbim kabul eylesin. 
Vakfımız kuruluşundan itibaren Nasreddin Hoca ile ilgili tüm etkinliklerin içerisinde olmuş,görev üstlenmiş ve en iyi şekilde yapmıştır. Yeni dönemimiz de de vakfımızın kuruluş senedi ile belirlenen amaçları doğrultusunda çalışmaya devam edecektir. 
Vakfımıza yapılacak tüm bağışlar için T.C. Ziraat Bankası Akşehir Şubesi Nasreddin Hoca Tanıtım, Kültür, Eğitim, Sanat,Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, TR52 0001 0001 7077 3005 9350 01  İban hesabına; halkımzı “ GEL BİR GELECEKTE SEN OKUT” diyerek kararınca desteklerinin devamını bekliyoruz. 
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 982 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİR TREN GARI KAVŞAĞINDA KAZA 6 YARALI
AKŞEHİR TREN GARI KAVŞAĞINDA KAZA 6 YARALI
KAÇAK TELEFON ELE GEÇİRİLDİ
KAÇAK TELEFON ELE GEÇİRİLDİ