SAADET AKŞEHİR’DE MUSTAFA KARAKAŞ GÜVEN TAZELEDİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SAADET AKŞEHİR’DE MUSTAFA KARAKAŞ GÜVEN TAZELEDİ

Saadet Partisi Akşehir 7. Olağan İlçe Kongresi Akşehir ilçe teşkilatında yapıldı. Tek listenin olduğu Kongrede Akşehir İlçe Başkanı Mustafa Karakaş oy kullanan bütün delegelerin oylarını alarak yeniden Akşehir İlçe Başkanı seçilerek güven tazeledi.

09 Ağustos 2022 - 09:49

Saadet Partisi Akşehir İlçe Teşkilat binasında gerçekleşen 7. Olağan kongreye, Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Sinan Toprak, Saadet Partisi Konya İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Akşehir ilçe müfettişleri Yavuz Aydın, İsmail Tozan, teşkilat mensupları ve ilçe delegeleri katıldı.
Akşehir 7.Olağan İlçe Kongresinin açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Başkanı Mustafa Karakaş; Bütün bu faaliyetler çok kısıtlı imkânlar ile teşkilat mensuplarımızın gerek maddi gerek manevi destekleri sayesinde yapılıyor. Bundan ötürü bizlere desteklerini esirgemeyen değerli dava kardeşlerimize tekrar tekrar teşekkürü bir borç biliriz. Hiçbir teşkilat mensubumuzun hiçbir şekilde bir karşılık ve menfaat beklentisi içinde olmadan tamamen dava inancı ve aşkı ile yaptıkları bu çalışmalar, bizim için çok kıymetlidir. Biz Milli Görüş erleri olarak yeryüzündeki güçlünün zayıfı ezdiği, makamla parayla haksızın haklıya üstün geldiği, dünya nimetlerinin sömürge düzeni ile küçük bir topluluğun tekelinde olduğu bu adaletsiz düzene karşı durup; herkesin saadet içinde yaşayacağı Hakkı üstün tutan adil bir düzen kurmak için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz inşallah.
     Akşehir ilçe teşkilatı olarak kuruluşumuzdan bugüne kadarki süreçte beraber görev yaptığımız tüm dava kardeşlerimize, partimize ve davamıza gerek maddi gerek manevi olarak destek veren, gönül veren bütün kardeşlerimize teşekkür ederek, Cenab-ı Haaktan 7.olağan kongremizin hayırlara vesile olmasını dilerim.Saadet Partisi Akşehir İlçe kongresinde konuşan Saadet Partisi Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Akşehir İlçe Müfettişi Yavuz Aydın;Saadet Partisinin yükseliş trendine girdiğini ve bu kongrede görevi devralacak yeni yönetimin işinin bundan sonra daha da kolay olacağını vurgulayarak bu süreçte yapılan kongrelerin aslında iktidara hazırlık kongreleri olduğunu dile getirdi.İçinde yaşadığımız dünya hızla değişiyor. Gücü elinde bulunduranlar, sürekli güçlerine güç katıyor. Bu durum karşısında bizler günübirlik kısır çekişmelerden uzaklaşmalı gerçek gündemlerimizle hem hal olmalıyız. Ülkemizde her konuda adaleti tesis ederek, ülkemizi her alanda lider ülke haline getirmenin çalışmalarını yapmalıyız. Bu konuda özellikle biz Milligörüşçülere ve teşkilat mensuplarımıza çok büyük görevler düşmektedir. Millî Görüş hareketinin tek temsilcisi Saadet Partisi olarak, 85 milyon memleket evladının hepsinin huzurunu, refahını istiyoruz. Ve bu yolda gece gündüz demeden hedeflerimizi ve ideallerimizi gerçekleştirmek için yorulmadan canla başla çalışmaya devam ediyoruz.” dedi. 
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 681 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EYÜP OYAN DEREÇİNE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU
EYÜP OYAN DEREÇİNE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU
"ILGIN ÖNEMLİ TURİZM AKSI OLACAK"