SAĞLIK MESLEK KİTAP OKUMAYI ÖDÜLLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SAĞLIK MESLEK KİTAP OKUMAYI ÖDÜLLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

Konya – Akşehir Tornacı Erol Cumbul Toki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kitap okuyan öğrencilerini ödüllendirmeye devam ediyor.

10 Ekim 2017 - 23:02

Konya – Akşehir Tornacı Erol Cumbul toki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yıl içinde öğrenci ve öğretmenlerin kitap okuma alışkanlıklarının geliştirilmesi için değişik etkinlikler yapıyor ve alışkanlıklarında gelişme sağlanan öğrencileri ödüllendiriyor.

Mesleki ve Teknik Genel Müdürlüğü ve Konya Valiliği tarafından düzenlenen “Kitap Okuma Etkinliği” projesi kapsamında, öğrencilerin milli ve manevi duygularını geliştirecek ve zevkle okumalarını sağlayacak beş kitap seçildi. Yaz tatilinde okumaları için öğrencilere verildi. Yeni eğitim öğretim yılıyla birlikte kitap okuyan 112 öğrenci arasında bir yarışma düzenlendi.

Bu amaçla 5 Ekim 2017 tarihinde saat 14.00’te okunan kitaplar ile ilgili sınav gerçekleştirildi. Sınav sonucunda Akşehir Tornacı Erol Cumbul toki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Fatime AK ilçe üçüncüsü olarak İlçemizi Konya’ da temsil etme hakkı kazandı. Okul, öğrencinin başarısını teşvik etmek için düzenlenen tören ile öğrenciye ödülü verildi.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 2069 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otobüs su kanalına devrildi: 8 ölü, 28 yaralı
Otobüs su kanalına devrildi: 8 ölü, 28 yaralı
SENİRKENT SÜRÜCÜ KURSU
SENİRKENT SÜRÜCÜ KURSU