SANATA SAYGI PLATFORMU’NDAN PERFORMANS SERGİSİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SANATA SAYGI PLATFORMU’NDAN PERFORMANS SERGİSİ

60. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği kapsamında Akşehir Gülmece Parkında atölye çalışmaları yapan Sanata Saygı Platformu üyelerinin yapmış olduğu performanslarının sergi açılışı yapıldı.

11 Temmuz 2019 - 09:40

Akşehir Gülmece Parkı’nda yapılan performans sergisinin açılışına;  Akşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yahya Yıldız, Sanata Saygı Platformu Başkanı Mustafa Erol, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel ile çok sayıda vatandaş katıldı. Başkan Yardımcısı Yıldız; Platform Başkanı Mustafa Erol’a şenliğe katkılarından dolayı bir plaket sunarak sergi alanını gezip eserleri inceledi.
Platform üyelerinin şenlik boyunca açık havada yaptıkları Resim, Seramik, Taş Boyama, Ahşap Oyuncak, Kukla, Ebru, Kaligrafi, Hat Sanatı, Kaatı Sanatı çalışmalarından oluşan ürünler, yerli ve yabancı turistler tarafından da büyük ilgi gördü.
Akşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yahya Yıldız; Platform üyelerine yaptıkları çalışmalar ve şenliğe katkılarından dolayı teşekkür ederek, Şenlik boyunca birçok sanatsal ürünü Akşehir’e kazandırdıklarını belirtti. Sanata Saygı Platformu Başkanı Mustafa Erol’da yaptığı konuşmada 15 yıldır Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliğine katıldıklarını belirterek burada artık misafir değil ev sahibi gibi olduklarını söyleyip başta Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ile tüm belediye yetkililerine teşekkürlerini sundu. 
HABER MERKEZİ 
 

Bu haber 455 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ATAKENT KAVŞAĞINDA KAZA 1 YARALI
ATAKENT KAVŞAĞINDA KAZA 1 YARALI
UZMAN ÇAVUŞ UYUŞTURUCU İLE YAKALANDI
UZMAN ÇAVUŞ UYUŞTURUCU İLE YAKALANDI