ŞİPİTİN ÇIKSIN KÜLTÜR VE SPOR ŞENLİĞİ BAŞVURULARI...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ŞİPİTİN ÇIKSIN KÜLTÜR VE SPOR ŞENLİĞİ BAŞVURULARI BAŞLADI!

Akşehir Kaymakamlığı ve Akşehir Belediyesi organizasyonu ile gerçekleştirilen Şipitin Çıksın 4. Kültür ve Spor Şenliği başvuruları başladı. Başvurular; 19 Şubat’ta sona erecek.

13 Şubat 2018 - 01:40

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Şipitin Çıksın Kültür ve Spor Şenliği müracaatları başladı. 9 Şubat’ta başlayan müracaatlar 19 Şubat Pazartesi günü saat 17.00’ ye kadar Akşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne yapılacak. 
Halı Saha Futbol, Voleybol, Basketbol, Masa Tenisi ve Satranç kategorilerinde gerçekleşecek şenlik, bu yıl sadece mahalle takımları arasında yapılacak. 
Şenliğe katılmak isteyen mahalle muhtarları, başvuru formunu doldurarak istenilen kategoride şenliğe katılım sağlayabilecek. 
BİLGİLENDİRME VE KURA ÇEKİM TOPLANTISI 19 ŞUBAT’TA!
Şipitin Çıksın 4. Kültür ve Spor Şenliği hakkında bilgilendirme toplantısı ve kategorilerin kura çekimleri 19 Şubat Pazartesi saat 17.00’de Akşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek.   
YILMAZ’DAN ŞENLİĞE DAVET!
Bugüne kadar gerçekleştirilen şenliklerin kardeşlik ve sporseverlerin kaynaşma adına verimli geçtiğini belirten Akşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Eyüp Yılmaz, “Mahallelerin birbiriyle olan bağını güçlendirmek, kardeşlik iklimini perçinlemek ve sporseverliğimizi göstermek adına düzenlenen organizasyon, özellikle gençlerde aldığı sorumluluğu yerine getirme, takım olma, bir ve beraber olmak adına çok önemli bir noktaya imza atıyor. Bu güzel organizasyonda yer almak isteyen mahallelerimizi şenliğimize davet ediyorum” sözlerine yer verdi.  

Bu haber 1636 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİR BAYRAMA HAZIR
AKŞEHİR BAYRAMA HAZIR
AKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN KURBAN YAKALAMA TİMİ
AKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN KURBAN YAKALAMA TİMİ