ŞİPİTİN ÇIKSIN KÜLTÜR VE SPOR ŞENLİĞİ SON BAŞVURU 15...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ŞİPİTİN ÇIKSIN KÜLTÜR VE SPOR ŞENLİĞİ SON BAŞVURU 15 ŞUBAT!

Akşehir Kaymakamlığı ve Akşehir Belediyesi organizasyonu ile gerçekleştirilen Şipitin Çıksın 5. Kültür ve Spor Şenliği başvuruları 15 Şubat Cuma günü saat 17.00’de sona erecek.

11 Şubat 2019 - 01:01

Bu yıl beşincisi düzenlenen Şipitin Çıksın Kültür ve Spor Şenliği müracaatları başladı. 8 Şubat’ta başlayan müracaatlar 15 Şubat Cuma günü saat 17.00’ ye kadar Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne yapılacak.  Halı Saha Futbol, Voleybol, Basketbol, Masa Tenisi ve Satranç kategorilerinde gerçekleşecek şenlik, sadece mahalle takımları arasında yapılacak. 
Şenliğe katılmak isteyen mahalle muhtarları, başvuru formunu doldurarak istenilen kategoride şenliğe katılım sağlayabilecek. 
BİLGİLENDİRME VE KURA 
ÇEKİM TOPLANTISI 15 ŞUBAT’TA!
Şipitin Çıksın 5. Kültür ve Spor Şenliği hakkında bilgilendirme toplantısı ve kategorilerin kura çekimleri 15 Şubat Cumartesi günü saat 17.30’da Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek.  
YILMAZ’DAN ŞENLİĞE DAVET!
Bugüne kadar gerçekleştirilen şenliklerin kardeşlik ve sporseverlerin kaynaşma adına verimli geçtiğini belirten Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Eyüp Yılmaz, “Mahallelerin birbiriyle olan bağını güçlendirmek, kardeşlik iklimini perçinlemek ve sporseverliğimizi göstermek adına düzenlenen organizasyon, özellikle gençlerde aldığı sorumluluğu yerine getirme, takım olma, bir ve beraber olmak adına çok önemli bir noktaya imza atıyor. Bu güzel organizasyonda yer almak isteyen mahallelerimizi şenliğimize davet ediyorum” sözlerine yer verdi. 
HABER MERKEZİ

Bu haber 527 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HATIRA ORMANINDA HER ŞEHİDE BİR FİDAN
HATIRA ORMANINDA HER ŞEHİDE BİR FİDAN
KADIN TARAFINDAN BIÇAKLANAN AFGAN ERKEK HAYATINI KAYBETTİ
KADIN TARAFINDAN BIÇAKLANAN AFGAN ERKEK HAYATINI KAYBETTİ