“SİYASİ GÖRÜŞ AYRIMI YAPMADIK”
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

“SİYASİ GÖRÜŞ AYRIMI YAPMADIK”

MHP Akşehir İlçe Başkanı Av. Salih Akça: Ülkemizi yaklaşık 3 aydır etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeni ile buruk bir şekilde geçirdiğimiz Ramazan ayında Milliyetçi Hareket Partisi Akşehir İlçe Başkanlığı ve Akşehir Ülkü Ocakları olarak yapılan yardımların Ramazan Ayının yardımlaşma ve dayanışma ruhuna uygun olarak herhangi bir siyasi fikir ayrımı yapılmaksızın ‘Akşehir’de aç insan bırakmama’ düsturu ile yapıldığını belirtti.

23 Mayıs 2020 - 02:39

 MHP Akşehir İlçe Binası önünde, İlçe Başkanı Salih Akça ve İlçe Yöneticileri tarafından vatandaşlara ücretsiz ekmek ve çocuk kıyafeti dağıtımı yapıldı. “Ekmeğimiz paylaştıkça bereketli olur” sloganıyla hareket ettiklerini belirten Akça; Tüm İslam Alemi için birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının en yoğun yaşandığı Ramazan ayını geride bırakarak Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her ne kadar ülkemizde salgın sebebi ile alınan tedbirler neticesinde buruk bir Ramazan ayı geçirmiş olsak da, birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının güçlendiği bu müstesna günlerde sosyal dayanışma içerisinde olmanın manevi mutluluğunu hep birlikte yaşamamız elzemdir. Salgının Mart ayı başından beri vatandaşları ekonomik olarak dar boğaza sürüklediği şüphe götürmez bir gerçektir. Biz bu gerçeğe uygun davranarak ilçemizde aç insan ve bayramlıksız çocuk bırakmama düşüncesi ile hareket ettik. Akşehir Ülkü Ocaklarının da sokağa çıkma yasağının uygulandığı ilk andan itibaren yaklaşık 700 aileye gıda paketi yardımında bulunduğunu, ihtiyaç sahibi öğrencilere bayramlıklarını teslim ettiğini söylemekten kıvanç duyuyorum, dedi. 

Ayrıca Akşehir Ülkü Ocakları, hazırlanan Bayram Şekeri Paketlerini de sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evde kalan 20 yaş altı ve 65 yaş üzeri vatandaşlara ve engelli vatandaşlara ulaştıracak.

Bu haber 1508 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ABLASINI ŞİDDETTEN KORUMAK İSTERKEN ÖLDÜRÜLEN ÜNİVERSİTELİ MEHMET ALİ, AİLESİNE DE BAKIYORMUŞ
ABLASINI ŞİDDETTEN KORUMAK İSTERKEN ÖLDÜRÜLEN ÜNİVERSİTELİ...
ATAKENT KAVŞAĞINDA KAZA 1 YARALI
ATAKENT KAVŞAĞINDA KAZA 1 YARALI