SULTANDAĞI’NDA KİLİTLİ PARKE TAŞI ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SULTANDAĞI'NDA KİLİTLİ PARKE TAŞI ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Sultandağı'nda İçme suyu şebeke yenilenmesi için kazı işlemleri yapılan yolların kilitli parke taşı ile tamiratına başlanıldı.

23 Eylül 2022 - 09:46

Sultandağı Belediyesinden konuya ilişkin olarak şu ifadelere yer verildi: "Sultandağımızın sağlıklı içme suyuna kavuşması için içme suyu şebekelerimizin tamamının değiştirilmesi için yapılan kazı çalışmaları sonrası bozulan yollarımızın kilitli taş ile tekrardan tamirat çalışmalarına başlanıldı.
  Bir süredir kazılan yerlerin yağmur sonrası çökmesi beklenildi fakat  beklenen yağmurların yağmaması sonucunda yağmur yağmasının beklenilmeden yeni bir yöntem ile tamiratlarının gerçekleştirilmesine karar verildi.
    İlk çalışmaların başlamasının hemen ardından ekiplerin çoğaltılarak  yollarımızda daha hızlı bir şekilde tamir ve bakımların gerçekleştirilmesi planlanıyor.
 Yollarımızın tamamen yenilenmeden tamir edilmesinin sebebi ise  doğalgaz hatları  için tekradan kazı ve hafriyat çalışması yapılacak olmasıdır doğalgaz hatlarının yapımından sonra  yollarımız yenilenerek İlçemize yakışır hale getirilecektir." HABER MERKEZİ 

Bu haber 325 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HASTALARIN KURTARICISI KAPTAN ABLA
HASTALARIN KURTARICISI KAPTAN ABLA
ZİYAFET SOFRASI AKŞEHİRLİ TİYATRO SEVERLERLE BULUŞTU
ZİYAFET SOFRASI AKŞEHİRLİ TİYATRO SEVERLERLE BULUŞTU