"TELAFİDE BEN DE VARIM" ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

"TELAFİDE BEN DE VARIM" ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

Akşehir'de okullarda "Telafide Ben de Varım" etkinliği devam ediyor.

16 Temmuz 2021 - 10:21

Akşehir İlçe Kaymakamı Ahmet Sait KURNAZ,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Barbaros TOPALOĞLU ve Şube Müdürü Osman Ali KEMİK ,ilçemiz okullarında devam eden”Telafide Ben de Varım”etkinliklerini ziyaret ettiler.
Bakanlığın 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda hazırlanan "Telafide Ben De Varım" programı kapsamında öğrencilerimize yönelik etkinlikler yapılmaktadır.İlçemizde, 5 Temmuz - 31 Ağustos tarihleri arasındaki yaz tatili dönemi için sportif, sosyal ve akademik alana uygun hazırlanan etkinlikler, öğrenci ve öğretmenlerimizin yoğun katılımıyla devam etmektedir.
Anaokulu,ilkokul,ortaokul ve liselerde çeşitli branşlarda açılan kurs sayısı 557 adettir.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde;  "Telafide Ben de Varım" programı kapsamında gerçekleştirilen eğitim faaliyetlerimizde öğrencilerimiz keyifli vakit geçirmekte, bu süreçte öğrenme ve kendini geliştirme imkanına sahip olmaktadırlar.
Öğrenciler; okul, ilçe ve il genelinde gerçekleştirilecek bilimsel, sosyal, kültürel, sportif eğitim faaliyetleri ve etkinlikleri telafidebendevarim.meb.gov.tr adresinden takip ederek,  istediği okulda, dilediği etkinliklere başvuru yapabilirler. 
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 509 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN TÜRKİYE’DE BİR İLK
AKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN TÜRKİYE’DE BİR İLK
HURDA MALZEMELERİ ÇALAN HIRSIZLAR YAKALANDI
HURDA MALZEMELERİ ÇALAN HIRSIZLAR YAKALANDI