TOBB’DAN AKŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASINA5 YILDIZLI...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TOBB’DAN AKŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASINA5 YILDIZLI AKREDİTASYON SERTİFİKASI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi içerisinde yer alan Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası; Akreditasyon sertifikası almaya hak kazandı.

14 Mart 2021 - 23:27

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi içerisinde yer alanAkşehir Ticaret ve Sanayi Odası 102 kriteri olan Akreditasyon Değerlendirme Denetimlerindekriterleri başarılı şekilde hayata geçirdiği kanıtlayarakAkreditasyon Sertifikasını almaya hak kazanmıştır. Akreditasyon Sertifikamız Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı tarafından Genel Sekreter Filiz Tuna ve Akreditasyon Sorumlusu Mutlu Doğan’a teslim edilmiştir.
Belgenin Akşehir Ticaret ve Sanayi Odasına ulaşması dolayısıyla bir açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı, “5 yıldızlı hizmet kalitesi sağlandığımızı gösteren Akreditasyon Sistemi Belgesini almamızda katkısı olan Yönetim Kurulumuza, Oda Meclisimize, Meslek Komitelerimize ve Oda personelimize çok teşekkür ediyorum. Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası dâhil olduğu Akreditasyon Sistemi ile hizmet kalitesini arttırarak sürdürmektedir. Kurumsal kapasitemizi arttırarak üyelerimize daha kaliteli hizmet vermek hep önceliğimiz olmuştur.Kurumumuzda sürekliliği sağlayacak sistemli çalışma ilkesi ile ilerlemeye ve faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Bu başarı hepimizin ortak başarısıdır.” dedi.TOBB Akreditasyon sistemine yönelik önemli çalışmalar yaptıklarını ifade eden Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Emin Makascı“Akredite Oda” unvanı ile hizmet vermenin gururunu yaşadıklarını söyledi.
HABER / MEHMET İNCE 
 

Bu haber 507 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HIRSIZLARIN HEDEFİ BU SEFER ARI KOVANLARI
HIRSIZLARIN HEDEFİ BU SEFER ARI KOVANLARI
ILGIN’DA GENÇLİĞE YATIRIM DEVAM EDİYOR
ILGIN’DA GENÇLİĞE YATIRIM DEVAM EDİYOR