TOPALOĞLU: SARILARAK KARNE HEYECANINI YAŞAYACAĞIMIZ GÜNLER...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TOPALOĞLU: SARILARAK KARNE HEYECANINI YAŞAYACAĞIMIZ GÜNLER GELİCEK

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Barbaros Topaloğlu covıd nedeniyle birarada karne gününün hüzünlü olduğunu inşallah bu günleri atlatarak karne heyecanını tekrar yaşanacağını belirterek şu ifadelere yer verdi:

23 Ocak 2021 - 02:26

2020-2021 eğitim öğretim yılının 1. dönemini Covid-19 Salgınının gölgesi altında tamamladığımız bu günlerde, okulumuzda yüz yüze yeniden buluşacağımız günleri özlemle bekliyoruz. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin ilk dönemi uzaktan eğitimle tamamlamış olmalarının heyecanını yürekten paylaşıyor, yarıyıl tatilinin değerli öğretmen, öğrenci ve velilerimiz ile tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.
Değerli Öğretmen Arkadaşlarım,
Covid-19 Salgını nedeniyle yaklaşık bir yıldır uzaktan eğitim yolu ile öğrencilerimize ulaşmaya çalışarak yeni bir döneme adapte olmaya çalıştınız. Birçok zorlukla karşılaştınız ve dönem boyunca çok çalışıp, yorucu bir yarıyılı geride bıraktınız. Aldığınız sorumluluğun bilincinde öğrencilerimizin yetişmesinde verdiğiniz özverili çalışmanız için teşekkür ediyor, sağlıklı bir yarıyıl tatili geçirmenizi diliyorum.
Sevgili Öğrencilerimiz,
Bu dönemde en çok yorulan siz oldunuz ve sabırsızlıkla beklediğiniz yarıyıl tatiline kavuşuyorsunuz. Bu üç haftalık tatilde çok güzel bir şekilde dinlenmenizi, mutlaka bol bol kitap okumanızı ayrıca maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymanızı istiyoruz.İnşallah doyasıya sarılarak,karne heyecanını birlikte yaşayacağımız günler de gelecektir.
Kıymetli Velilerimiz,
Uzaktan eğitim sürecinde tüm imkanlarınızı zorlayarak,bizlere ve öğrencilerimize destek oldunuz.Birçok ilkin yaşandığı bu salgın döneminde göstermiş olduğunuz sabır ve anlayışınız için sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum.
15 Şubat 2021 Pazartesi günü yüz yüze görüşmek dileği ile tüm paydaşlarımıza sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili dilerim. 
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 845 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otomobille köpeğin üstünden geçip, konteynere attılar; o anlar kamerada
Otomobille köpeğin üstünden geçip, konteynere attılar; o anlar...
SULTANDAĞLI ASTSUBAY, TOPRAĞA VERİLDİ
SULTANDAĞLI ASTSUBAY, TOPRAĞA VERİLDİ