TUZLUKÇU’DA EĞİTİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TUZLUKÇU'DA EĞİTİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Tuzlukçu İlçe Kaymakamı Ahmet YEŞİLYURT Başkanlığında Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

24 Şubat 2021 - 10:42

Toplantıya,İlçe Kaymakamımız Ahmet YEŞİLYURT, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bektaş KOCABAŞ, Şube Müdürleri Gürhan DİNÇ, Seyfettin GÖKTAŞ ve okul kurum müdürleri ile okul aile birliği başkanları katıldı.
Toplantıda okullarımızın 1 Martta başlayacak olan yüz yüze eğitime hazırlıklar ile okulların ihtiyaçları ve alınması gereken tedbirler konuşuldu. Sayın Kaymakam Ahmet YEŞİLYURT, okul müdürleri ve okul aile başkanlarına tek tek söz hakkı vererek okullar hakkında bilgi aldı. Eğitimin önemine değinen Kaymakam Bey, eğitime her zaman çok önem verdiğini söyleyerek Kaymakamlık olarak okullarımızın her türlü eksiğini gidermeye hazır olduklarını vurguladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Bektaş KOCABAŞ eğitim öğretime hazırlık konusunda yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Tüm okullarımızın eğitim öğretime hazır olduğunu, ayrıca tüm okul ve kurumlarımızın Okulum Temiz Belgesini  almaya hak kazandığını belirtti. Toplantı, Kaymakam Ahmet YEŞİLYURT tarafından, okul müdürlerine okulum temiz belgelerinin teslim edilmesi ile son buldu.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 480 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAZADA HAYATINI KAYBEDEN TAKSİCİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
KAZADA HAYATINI KAYBEDEN TAKSİCİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
OTOGARDA UYUŞTURUCU İLE YAKALANDI
OTOGARDA UYUŞTURUCU İLE YAKALANDI