ÜLKÜ OCAĞI GENÇLERİNDEN RAMAZAN PAKETİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ÜLKÜ OCAĞI GENÇLERİNDEN RAMAZAN PAKETİ

Akşehir Ülkü Ocakları gençleri şehitlerimiz Adına hazırlanan Ramazan Paketlerini ihtiyaç sahiplerine dağıttılar.

14 Nisan 2021 - 23:42

Akşehir Ülkü Ocakları gençleri şehitlerimiz adına hazırlanan Ramazan Paketlerini 65 yaş üstü vatandaşlarımız ve engelli vatandaşlarımız başta olmak üzere ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırmaya devam ediyor.
Akşehir Ülkü Ocakları Başkanı  Gökhan Taşçı yardımların hiçbir karşılık beklenmeden gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını ifade etti.   Yardımlaşmanın doruğa ulaştığı Ramazan ayında, kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütleri gıda yardımı yapmaya devam ediyor. Yardım yapanlar sivil toplum örgütlerinden bir tanesi de Ülkü Ocakları Akşehir İlçe Teşkilatı oldu. Teşkilat mensuplarının ve hayırseverlerin desteğiyle hazırladıkları yardım paketleri, yine Ocak mensuplarının tespit ettikleri dar gelirli ailelere teslim ediliyor  
Konu hakkında bilgi veren Ülkü Ocağı Başkanı Gökhan Taşçı, “Teşkilatımız tarafından her yıl yapılan Ramazan yardımı geleneğini bu yıl da sürdürdük. Dar gelirli ailelerimizin kapısını çalarak onlara konuk olmanın heyecanını yaşadık. Önümüzdeki yılda da hayırseverlerimizin de desteğiyle geleneğimiz yine devam edecektir. Biz her zaman yoksul ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olacağız.Ramazan Paketlerini 65 yaş üstü vatandaşlarımız ve engelli vatandaşlarımız başta olmak üzere ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırmaya devam ediyoruz." dedi. 
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 357 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NASREDDİN HOCA ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA EVİ BÖLGEDE TEK
NASREDDİN HOCA ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA EVİ BÖLGEDE TEK
ÇELTİK'TE YENİ SANAYİ SİTESİ VE GALERİ DÜKKANLARI  HAYATA GEÇİYOR
ÇELTİK'TE YENİ SANAYİ SİTESİ VE GALERİ DÜKKANLARI HAYATA...