YUNAK İKİNCİ DÖNEME HAZIR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

YUNAK İKİNCİ DÖNEME HAZIR

2019 -2020 Eğitim Öğretim yılı ikinci döneminin başlamasına kısa bir süre kalırken Yunak'ta ikinci dönem için hazırlıklar tamamlandı.

31 Ocak 2020 - 09:19

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı I. dönemin değerlendirilmesi ve II. dönem hazırlıkları için İlçe Müdürler Kurulu toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan başkanlığında yapıldı.
Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapılan toplantıda, ilk önce,  2019 -2020 Eğitim Öğretim yılı I. Dönem durum değerlendirmesi yapıldı. Daha sonra II. Döneme hazırlık amacıyla yapılması gereken iş ve işlemler ele alindi.  İlçedeki eğitim ve öğretimin yanı sıra, diğer  konuların da görüşüldüğü toplantıda okul ve kurum müdürlerinin görüş, düşünce ve tavsiyeleri alındı.
Toplantıda ayrıca, İlçe çapında uygulanan projeler, Sıfır Atık Projesi, güvenli okul, yetiştirme kursları, öğrenci devam devamsızlıkları, öğretmen görevlendirmeleri, kutlanacak belirli gün ve haftalar ile bayram törenleri, akademik başarıyı artırmada kullanılacak yöntemler, Konya İnsan Mektebi, yarışmalar ve benzeri   konular da görüşülüp değerlendirildi.
Toplantıya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Işcan'ın yani sıra şube müdürü Mehmet Ali Keleş ile okul ve kurum müdürleri katıldı.
Toplantı, ikinci yarıyılda  yapılacak diğer iş ve işlemlerin görüşülmesiyle sona erdi.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 613 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ANNEYE KALKAN ELLER KIRILSIN
ANNEYE KALKAN ELLER KIRILSIN
POLİS MEMURU ÖZEN EMEKLİ OLDU
POLİS MEMURU ÖZEN EMEKLİ OLDU