YUNAK MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İŞCAN’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

YUNAK MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İŞCAN’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak tüm öğretmenlerin gününü kutladı.

23 Kasım 2021 - 23:14

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Bu gün, görevinin başında olup, kendilerine emanet edilen vatan evlatlarını yarınlara hazırlayan, gerek yüzyüze gerekse uzaktan eğitim yoluyla özveriyle, büyük bir onurla, gururla, mesleğinin gereklerini yerine getirmeye çalışan, geleceğimizi inşa eden, öğretmenlerimize takdirlerimizi, başarı dileklerimizi ve teşekkürlerimizi sunuyorum.
İnsanın hayatında silinmez izler bırakan, her çocuğun kendi yolunu bulmasında ona rehberlik eden öğretmenlerimizin heyecan duyarak, inanarak, severek, fedakârlık göstererek sürdürdükleri bu değerli çabanın yeri ve önemi çok büyüktür. Ülkemizin kalkınmasında, gelişmesinde ve yükselmesinde temel rol oynayan öğretmenlerimiz, bu bilinçle memleketimizin her köşesinde büyük özveriyle görev yapmaktadır. Özellikle bu sıkıntılı günlerde, asıl mesleğinin yanında salgınla mücadelede aktif rol alan ve öğrencilerin yanı sıra vatandaşların sağlığı için de uğraş veren meslektaşlarımızın çalışmaları takdire şayandır.
Böylesine onurlu ve güzide bir mesleğin üyesi olmanın verdiği mutlulukla, Öğretmenlik mesleğine yeni başlayan öğretmen arkadaşlarıma başarılı ve huzurlu yıllar diliyorum. Meslekten emekli olmuş personelimize yapmış oldukları hizmetler dolayısıyla minnet ve şükranlarımı sunuyorum.Her şeyimizi emanet edeceğimiz, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı çağın gerektirdiği her türlü bilgi, donanım ve beceriyle zenginleştirerek üreten, bilgiyi hayatın içinde kullanabilen nesiller olarak yetiştirme hedefimizin en önemli unsuru olan öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü en kalbi duygularla kutluyor “Başöğretmen” unvanını hayatı boyunca büyük bir onurla taşıyan Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm değerli öğretmenlerimizi de rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.” 
HABER MERKEZİ

Bu haber 198 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SENTETİK ÇİM SAHALAR GENÇLERİ SPORA YÖNLENDİRİYOR
SENTETİK ÇİM SAHALAR GENÇLERİ SPORA YÖNLENDİRİYOR
AKŞEHİR GENÇLİKSPOR:5 KONYA MALİYESPOR:2
AKŞEHİR GENÇLİKSPOR:5 KONYA MALİYESPOR:2