YUNAK MYO YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA HAZIR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

YUNAK MYO YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA HAZIR

Selçuk Üniversitesi Yunak Meslek Yüksek Okulu Müdürü Kadir Öztaş üniversite öğrencilerinin öğrenim gördüğünü belirterek Yunak Meslek Yüksekokulu’nun yeni eğitim öğretim yılına hazır olduğunu kaydetti.

12 Eylül 2019 - 00:37

Selçuk Üniversitesi Yunak 
Meslek Yüksekokulunun  Türkiye üniversiteleri arasında tercih edilebilirlik oranı ile ilk 20 üniversite arasına girdiğini belirten Yunak Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Kadir Öztaş  , tercih oranının yüksek olduğunu ifade etti. Sosyal yaşam olarak öğrencilere yönelik sportif ve kültürel faaliyetlerin düzenlendiğini belirten Öztaş ; ‘’Meslek Yüksekokulumuzda futbol, voleybol, basketbol ve masa tenisi takımları oluşturulmuş ve Üniversite çapındaki müsabakalara iştirak edilmiştir. Milli günlerimizde özencilerimiz tarafından anma programları ve konferanslar düzenlenmektedir. Ayrıca ilçede farkındalık oluşturulması gereken hususlarda ilçe halkına yönelik bilimsel çalışmalar ve konferanslar düzenlenmektedir’’ dedi. 
HEDEFİMİZ ÖĞRENCİ
SAYISINI ARTIRMAK
Yeni açılacak bölümlerle öğretim elemanı sayısını ve öğrenci sayısını artırmayı hedeflediklerini belirten Yrd. Doç. Dr. Kadir Öztaş  Yunak  ilçesinin sunduğu sosyal imkanlar ve Meslekyüksekokulunun sağladığı yüksek standartlar nedeniyle okulun öğrenciler için biçilmiş kaftan olduğunu söyledi.

Bu haber 727 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CEZAEVİ FİRARİSİ ENSELENDİ
CEZAEVİ FİRARİSİ ENSELENDİ
ADEM BOZDAĞ VEFAT ETTİ
ADEM BOZDAĞ VEFAT ETTİ