YUNAK’TA HALK EĞİTİM SERGİSİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

YUNAK'TA HALK EĞİTİM SERGİSİ

Yunak Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinliklerine devam ediyor.

08 Haziran 2023 - 11:15

MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün her yıl uyguladığı ve 1-7 Haziran Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında Halk Eğitimi Merkezimiz çeşitli faaliyetlerde bulundu.
Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında Yunak Halk Eğitimi Merkezi ve Komek iş birliği ile hazırlanan ve yıl boyunca yapılan faaliyetlerin adeta bir özeti olan ürünler Komek Binasında sergilenmeye başladı. Ürünlerin yer aldığı teşhir salonlarını gezen Yunak Kaymakamı Murat Karahan ve Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut İşcan, yapılan işlerden ve acılan kurslardan oldukça memnun olduklarını belirterek kursiyerlerin haftalarını kutladılar.
Kursiyerlerin el emeği göz nuru eserlerinin sergilendiği Hayat Boyu Öğrenme Haftası Sergisinde; el sanatları, yağlı boya, pastel boya be kara kalem calışması resimler, rölyef, örgü, amigurumi oyuncak tekniği ve giyim üretim teknikleri branşlarında sergilenen ürünler, gezenlerin büyük beğenisini kazandı.
Serginin açılışına Yunak Kaymakamı Murat Karahan, Belediye Başkanı Ali Konak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Işcan'ın yanı sıra Yunak MYO Müdürü Kadir Öztaş, Belediye Başkan yardımcıları, kurum amirleri, MYO Sekreteri Bülent Keskin, Şube Müdürleri Kerim Atik ve Abdullah Tunçez, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Akkaya, Komek Müdürü Ekrem Varol, STK temsilcileri, öğretmenler, usta öğreticiler ve kursiyerler katıldı.
HABER / SERKAN AKGÖL 

Bu haber 882 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YALVAÇ'TA KAZA: 1 ÖLÜ, 3 YARALI
YALVAÇ'TA KAZA: 1 ÖLÜ, 3 YARALI
YUNAK DOĞALGAZ BORU HATLARINDA SIKI ÇALIŞMA
YUNAK DOĞALGAZ BORU HATLARINDA SIKI ÇALIŞMA