YUNAKLI HAYIRSEVERLER HEM GÖNÜLLERİ HEM BEDENLERİ ISITTI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

YUNAKLI HAYIRSEVERLER HEM GÖNÜLLERİ HEM BEDENLERİ ISITTI

Yunak İlçesinde hayırseverlerden ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne giyim yardımlarını teslim ettiler.

06 Şubat 2021 - 10:09

Yunak ilçesinde isminin açıklanmasını istemeyen hayırseverler, ihtiyaç sahiplerine dağıtılması için Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne giyecek yardımında bulundular.İki haftadır bir çok hayır sever Yunak köy okulları başta olmak üzere çeşitli okullarda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabıdan elbiseye, çoraptan atkıya kadar onlarca giyim eşyasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan aracılığı ile hem bedenleri ısıtmanın hem de gönülleri ısıtmanın huzurunu 
yaşadılar.
Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, hayırseverlerin bu konuda adeta bir yarış içerisinde olmalarından dolayı memnuniyetini dile getirerek, "Biz de teslim edilen ürünleri mahallelerimizde bulunan gerçek ihtiyaç sahipleri kişilere ulaştırmaya çalışıyoruz. Bizler önce ihtiyaç sahiplerini, ardından da ihtiyaç duyulan maddeleri tespit edip kimin neye ihtiyacı varsa müdürlerimiz aracılığı ile onlara teslim ediyoruz. Allah yardımseverlerden razı olsun" diye konuştu.
HABER / SERKAN AKGÖL 

Bu haber 278 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİRSPOR'DAN ALKIŞLANACAK ÖRNEK FAİR-PLAY HAREKETİ
AKŞEHİRSPOR'DAN ALKIŞLANACAK ÖRNEK FAİR-PLAY HAREKETİ
"AKŞEHİR HATİMLERDE BULUŞUYOR" ETKİNLİĞİNE BAŞVURULAR DEVAM...